Arçelik Karşıyaka Servisi 489 84 74

Arçelik Karşıyaka servisi olarak Arçelik markalı ürünlerinize özel olarak bakmaktayız. Arçelik Karşıyaka servisi günün her saatinde sizlere hizmet sunmaktadır. Arçelik Karşıyaka servisi Arçelik markalı klima, kombi, ocak, fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolaplarınıza özel olarak bakmaktadır.

 

Arçelik servisi sizlere profesyonel kadrolu ekibi ile hizmetlerini sunmaktadır. Arçelik markalı ürünlerinizde çıkabilecek arızalara karşı Akgül Teknik olarak hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi için 489 84 74 numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Karşıyaka Arçelik servisi olarak ; Arçelik servisi, Açelik klima servisi, Arçelik kombi servisi, Arçelik İzmir servisi, Arçelik beyaz eşya servisi, Arçelik İzmir servisi, Arçelik Karşıyaka servisi İzmir, Karşıyaka Arçelik servisi İzmir, hizmetler sunmaktayız.Bu sayfayı paylaş:

Karşıyaka ilçesindeki Arçelik klima beyaz eşyalarınıza özel servislerimizle hizmet vermekteyiz.

7/24 Teknik Servis

Teknik destek ve tamirat işlemleri için servis çağır veya iletişim bölümünden 0 232 489 84 74 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca mesai saatleri içinde online destek hattımızdan siz muşterilerimize tekniker arkadaşlarımız hizmet vermektedir.