Arçelik Gaziemir Servisi 489 84 74

 

Arçelik Gaziemir Servisi 489 84 74

Arçelik Gaziemir servisi olarak Arçelik markalı ürünlerinize özel olarak bakmaktayız. Arçelik Gaziemir servisi günün her saatinde sizlere hizmet sunmaktadır. Arçelik Gaziemir servisi Arçelik markalı klima, kombi, ocak, fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolaplarınıza özel olarak bakmaktadır. Günden güne büyüyen Arçelik servisi sizler için servislerine hız katmışır. İzmir Arçelik servisi arçelik markalı ürünlerinize bakmaktadır.

 

Arçelik servisi sizlere profesyonel kadrolu ekibi ile hizmetlerini sunmaktadır. Arçelik markalı ürünlerinizde çıkabilecek arızalara karşı Akgül Teknik olarak hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi için 489 84 74 numarasından bize ulaşabilirsiniz.Bu sayfayı paylaş:

Arçelik Gaziemir servisi olarak sizlere hizmetlerimizi sunmaktayız. İzmir Arçelik servisi İzmir tüm ilçelerine servis vermektedir.

7/24 Teknik Servis

Teknik destek ve tamirat işlemleri için servis çağır veya iletişim bölümünden 0 232 489 84 74 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca mesai saatleri içinde online destek hattımızdan siz muşterilerimize tekniker arkadaşlarımız hizmet vermektedir.