Arçelik Bornova Servisi 489 84 74

Bornova Arçelik Servisi 489 84 74

 

Arçelik Bornova servisi olarak Arçelik markalı ürünlerinize özel olarak bakmaktayız. Arçelik Bornova servisi günün her saatinde sizlere hizmet sunmaktadır. Arçelik Bornova servisi Arçelik markalı klima, kombi, ocak, fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolaplarınıza özel olarak bakmaktadır.

 

Arçelik servisi sizlere profesyonel kadrolu ekibi ile hizmetlerini sunmaktadır. Arçelik markalı ürünlerinizde çıkabilecek arızalara karşı Akgül Teknik olarak hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi için 489 84 74 numarasından bize ulaşabilirsiniz. Bornova Arçelik servisi olarak ; Arçelik servisi, Açelik klima servisi, Arçelik kombi servisi, Arçelik İzmir servisi, Arçelik beyaz eşya servisi, Arçelik İzmir servisi, Arçelik Bornova servisi İzmir, Bornova Arçelik servisi İzmir, hizmetler sunmaktayız.Bu sayfayı paylaş:

Arçelik Bornova servisi olarak Arçelik markalı klima, kombi, ocak, fırın, çamışır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolaplarınıza bakmaktayız.

7/24 Teknik Servis

Teknik destek ve tamirat işlemleri için servis çağır veya iletişim bölümünden 0 232 489 84 74 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca mesai saatleri içinde online destek hattımızdan siz muşterilerimize tekniker arkadaşlarımız hizmet vermektedir.